Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
GGU 1400 / 132042Fabrikant: LiebherrDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Huidig product | |||
| Liebherr Onderbouw diepvrieskast statisch GGU 1400 | Liebherr onderbouw vrieskast FFTsg 1501 Performance | Liebherr onderbouw vrieskast FFTCsg 1501 Perfection | |
2 tot 4 werkdagen | Direct leverbaar | 2 tot 4 werkdagen | |
| Prijs | € 760,75 | € 835,80 | € 919,80 |
| Netto inhoud | - | 60 L | 60 L |
| Koelsysteem | - | statisch | statisch |
Selecteer de full service levering bij de opties van het product. *alleen beschikbaar in Nederland
Bezorging op een door jezelf gekozen dag
Wij leveren de service die bij je past
Nieuwe apparaat wordt netjes geplaatst
Oude apparaat kan mee retour
Meld het apparaat aan voor 5 jaar garantie *uitgezonderd wijnkasten
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 34 kg |
| Klimaatklasse | B (≤ 35°C / 75%) |
| Temperatuurklasse | C2 (≤ -7°C) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | +10°C tot 35°C °C |
| Geschikt voor onverwarmde ruimte | |
| Aantal compressoren | 1 |
| Tussenbouwbaar | |
| Plaatsbaar tegen muur | |
| EAN code | 9005382167717 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Hoogte | 830 mm |
| Inwendige breedte | 470 mm |
| Inwendige diepte | 440 mm |
| Inwendige hoogte | 670 mm |
| Materiaal uitwendig | Staal |
| Materiaal inwendig | Kunststof wit |
| Materiaal deur | Staal |
| Kleur behuizing | Wit |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.