Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
F 913 / 132055Fabrikant: LiebherrDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
Selecteer de full service levering bij de opties van het product. *alleen beschikbaar in Nederland
Bezorging op een door jezelf gekozen dag
Wij leveren de service die bij je past
Nieuwe apparaat wordt netjes geplaatst
Oude apparaat kan mee retour
Meld het apparaat aan voor 5 jaar garantie *uitgezonderd wijnkasten
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Gewicht | 45.3 kg |
| Klimaatklasse | C (≤ 40°C / 40%) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | +10°C tot 30°C °C |
| Geschikt voor onverwarmde ruimte | |
| Aantal compressoren | 1 |
| Plaatsbaar tegen muur | |
| Zelfsluitende deuren | |
| EAN code | 9550000033559 |
| Breedte | 490 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 810 mm |
| Inwendige breedte | 370 mm |
| Inwendige diepte | 430 mm |
| Inwendige hoogte | 600 mm |
| Aantal draagroosters | 2 |
| Materiaal uitwendig | Staal |
| Materiaal inwendig | Staal |
| Materiaal deur | Isolatieglas |
| Kleur behuizing | Staalgrijs |
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Energielabel nieuw | B |
| EPREL code | 1142695 |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.