Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
WPbsi 5052 / 107688Fabrikant: LiebherrProductlijn: VinidorDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
Selecteer de full service levering bij de opties van het product. *alleen beschikbaar in Nederland
Bezorging op een door jezelf gekozen dag
Wij leveren de service die bij je past
Nieuwe apparaat wordt netjes geplaatst
Oude apparaat kan mee retour
Meld het apparaat aan voor 5 jaar garantie *uitgezonderd wijnkasten
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Aantal zones | 2 |
| Model | glasdeur |
| Temperatuurbereik | +5°C tot +20°C |
| Automatische ontdooiing | |
| Gewicht | 86.1 kg |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Geluidsniveau | 37 dB(A) |
| Geschikt voor schuur of garage | |
| Verlichting | Ja, LED |
| Aantal deuren | 1 |
| Verrijdbaar | |
| Garantie | 8 jaar (2 jaar standaard + 6 jaar extra zekerheid na registratie) |
| Garantietype | On-site service |
| EAN code | 4016803170891 |
| Breedte | 59.7 mm |
| Diepte | 67.5 mm |
| Hoogte | 165.4 mm |
| Inwendige breedte | 46.1 mm |
| Inwendige diepte | 50 mm |
| Inwendige hoogte | 138 mm |
| Bordeauxflessen 0,75 l | 131 |
| Aantal draagroosters | 7 |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Energielabel vanaf 03-2021 | F |
| EPREL code | 2462894 |
| Materiaal uitwendig | BlackSteel |
| Materiaal deur | Isolatieglas |
| Materiaal zijwanden | BlackSteel |
| Materiaal draagroosters | Beukenhouten draagplateaus |
| Kleur | BlackSteel |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.