Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
FFPSrh 1402 / 133850Fabrikant: LiebherrDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
Selecteer de full service levering bij de opties van het product. *alleen beschikbaar in Nederland
Bezorging op een door jezelf gekozen dag
Wij leveren de service die bij je past
Nieuwe apparaat wordt netjes geplaatst
Oude apparaat kan mee retour
Meld het apparaat aan voor 5 jaar garantie *uitgezonderd wijnkasten
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Gewicht | 200 kg |
| Klimaatklasse | B (≤ 35°C / 75%) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | +10°C tot 40°C °C |
| Geschikt voor onverwarmde ruimte | |
| Plaatsbaar tegen muur | |
| Zelfsluitende deuren | |
| EAN code | 9005382259375 |
| Breedte | 1420 mm |
| Diepte | 860 mm |
| Hoogte | 2110 mm |
| Inwendige breedte | 1230 mm |
| Inwendige diepte | 650 mm |
| Inwendige hoogte | 1510 mm |
| Materiaal uitwendig | Chroomnikkelstaal (1.4301 / AISI 304) |
| Materiaal inwendig | Chroomnikkelstaal (1.4301 / AISI 304) |
| Materiaal deur | Chroomnikkelstaal (1.4301 / AISI 304) |
| Kleur behuizing | Edelstaal |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.