Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 reviewEFI 5653 / 68620Fabrikant: LiebherrDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Huidig product | ||
| Liebherr ijsconservator EFI 5653-41 | Liebherr ijsconservator EFE 6052-41 | |
| (1) | (2) | |
Niet op voorraad | Niet op voorraad | |
| Prijs | € 1.239,17 | € 1.256,00 |
| Netto inhoud | 408 L | 457 L |
| Koelsysteem | statisch | statisch |
Selecteer de full service levering bij de opties van het product. *alleen beschikbaar in Nederland
Bezorging op een door jezelf gekozen dag
Wij leveren de service die bij je past
Nieuwe apparaat wordt netjes geplaatst
Oude apparaat kan mee retour
Meld het apparaat aan voor 5 jaar garantie *uitgezonderd wijnkasten
| Soort koeling | ijsconservator |
| Koelsysteem | statisch |
| Model | staand model |
| Temperatuurbereik | -10°C tot -24°C |
| Bediening | Digitaal |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Gewicht | 80,9 kg |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Soort deksel | vlakke schuifdeksel |
| Klimaatklasse | B (≤ 35°C / 75%) |
| Temperatuurklasse | C1 (≤ -18°C) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | +10°C tot +35 °C |
| Geschikt voor onverwarmde ruimte | |
| Aantal compressoren | 1 |
| Plaatsbaar tegen muur | |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 9550000027916 |
| Breedte | 1885 mm |
| Diepte | 661 mm |
| Hoogte | 825 mm |
| Inwendige breedte | 1760 mm |
| Inwendige diepte | 535 mm |
| Inwendige hoogte | 490 mm |
| Netto inhoud | 408 liter |
| Bruto inhoud | 572 liter |
| Meegeleverde manden | 8 |
| Maximum aantal manden | 8 |
| Materiaal uitwendig | Staal |
| Materiaal inwendig | Staal |
| Materiaal deksel | Glas |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Energielabel nieuw | E |
| Energie Efficiëntie Index | 53,1 |
| EPREL code | 438204 |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.