Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
MRFec 4001/I47 / 85422Fabrikant: LiebherrDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Huidig product | |||
| Liebherr flessenkoelkast MRFec 4001-20/I47 - met beschermbeugel | Liebherr flessenkoelkast MRFec 4001-20 | Liebherr flessenkoelkast MRFvd 4001-20 | |
| (1) | (2) | ||
Niet op voorraad | Direct leverbaar | Direct leverbaar | |
| Prijs | € 1.256,00 | € 1.088,00 | € 1.172,00 |
| Netto inhoud | 286 L | 246 L | 246 L |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) | geforceerd (dynamisch) | geforceerd (dynamisch) |
Selecteer de full service levering bij de opties van het product. *alleen beschikbaar in Nederland
Bezorging op een door jezelf gekozen dag
Wij leveren de service die bij je past
Nieuwe apparaat wordt netjes geplaatst
Oude apparaat kan mee retour
Meld het apparaat aan voor 5 jaar garantie *uitgezonderd wijnkasten
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Model | staand model, flessenkoelkast |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +9°C |
| Bediening | Digitaal |
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 69,5 kg |
| Geluidsniveau | 50 dB(A) |
| Klimaatklasse | CC3 (+41° / 75%) |
| Temperatuurklasse | K4 (≤ 9°C tot ≥ -3,5°C / gem. ≤ 5°C) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | +10°C tot 40 °C |
| Geschikt voor onverwarmde ruimte | |
| Aantal compressoren | 1 |
| Tussenbouwbaar | |
| Plaatsbaar tegen muur | |
| Zelfsluitende deuren | |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 9005382252130 |
| Breedte | 597 mm |
| Diepte | 692 mm |
| Hoogte | 1884 mm |
| Inwendige breedte | 475 mm |
| Inwendige diepte | 423 mm |
| Inwendige hoogte | 1659 mm |
| Diepte met geopende deur | 1241 mm |
| Netto inhoud | 286 liter |
| Bruto inhoud | 377 liter |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal draagroosters | 6 |
| Capaciteit PET-flessen (0,50L) | 253 |
| Capaciteit PET-flessen (1,50L) | 80 |
| Capaciteit blikken (0,33L) | 506 |
| Materiaal uitwendig | Staal |
| Materiaal deur | Staal |
| Kleur behuizing | Wit |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Energielabel nieuw | C |
| Energie Efficiëntie Index | 23,3 |
| EPREL code | 438282 |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.